Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1673 hodnocení
5
1629x
4
16x
3
4x
2
1x
1
23x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2021
Vše perfektní! Celková spokojenost :-)
MS
Monika Sukupová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2021
Dávám 3 hvězdičky, a to z toho důvodu, že komunikace s obchodem je jednou taková a podurhé maková. První jsem zasílala dotaz přímo na chat stránky, kde mi pořád přicházela odpověď, že jsou všichni vytížení a můžu napsat e-mail. Tak jsem tak učinila. Obratem mi odepsal "Tom". Tak jsem byla nadšená, že alespoň ten e-mail funguje. Když jsem mu odepsala a měla další dotaz, obratem mi opět odpověděl a dokonce mi prozradil, že další den bude na vše 15% sleva, tak jsem si říkala, že je to opravdu super. Bohužel komunikace po vyzvednutí objednávky už vázne. Chat na stránce ani nekomentuji, sem můžu pořád psát a nikdo neodpovídá. "Dita" mi odpověděla pouze dvakrát, a to po několika dnech. Když mi přišla objednávka, přebírala ji kamarádka. Měly jsme tam obě věci jako dárek pod stromeček a u ní jsme si věci mohly nechat uchované v lednici u babičky. Produkty byly ok. 24. po obědě jsem si šla pro svou část objednávky, a to pro 5 sýrů, z nichž byly 4 ok a 1 značně zkažen. Kamarádka říkala, že při přebírání to tak nebylo. Ok, může se stát. Špatně zatavený obal, někde malá dírka a dostal se vzduch..Hned jsem sýr nafotila a natočila a ještě hned 24. jsem posílala e-mail, jestli je to v pořádku nebo ne a že ho chci případně reklamovat, pokud to není v pořádku. Nikdo mi neodpověděl, ale to mi bylo jasné. Nikdo mi neodpověděl ale ani 27., tak jsem už psala i na chat stránky, ale stále nic. Právě "Dita" mi poté napsala, že se mi zítra ozve reklamační oddělení, tj. 28.12. Reklamační oddělení ala "Tom" se mi opravdu ozvalo. Napsal mi, že reklamaci přijali a zpracovávají ji. Tak jsem odpověděla a zeptala se, jestli mi vyrozumění přijde e-mailem. "Tom" mi opět obratem odpověděl, že ano. Od té doby je ticho. Psala jsem jim jak e-mail tak na chat stránky, že mě stále nikdo nekontaktoval ohledem vyrozumění reklamace ani nevím, jak na tom ta reklamace je, ale ticho po pěšině. Jsem zvědavá, jestli se někdy vůbec dočkám.
MV
Milada Vybiralova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2021
Spokojenost doporučuji
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2021
Perfektní doporučuji,super obchod 100%
M
Milan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2021
Výborný produkt (jamon kýta), hezky zabaleno, dodávka bez problémů.
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2021
Spokojenost sama,hlavně s mořskými plody.
LD
Lukáš Dostál
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2021
Maximální spokojenost. Expresní dodání zboží. Vynikající výrobky.
MS
Monika Seifertová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2021
Velice moc, skvělí výběr,super komunikace,fofr dodání
LV
Luves Veselá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2021
Perfektní, doporučuji na 100 procent. Jak obchod tak zboží. ????????????
EV
Eva Vlčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2021
Výborný obchod a dobře a chutné zboží
TT
Tedík Toník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2021
Obchod super,super rychlé dodání, kvalitní zboží ????????,doporučuji????????
MK
Michaela Kupská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Včasné a rychlé doručení. Kvalitní suroviny. Doporučuji :)
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Rychlé, jednoduché, super
J
Jirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
spokolen 100 procent doporučuji
JB
Jana Behenská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Maximální spokojenost
HS
Helena Studnickova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Jsem moc spokojená se zbožím i s rychlou dopravou.
A
Anna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Velice spokojená. Výborné cukrovinky.
MC
Martin Celerin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Zdravím,spokojenost obrovská,rychle dodáno,přepychově zabaleno,jen tak dál!!.
MA
Martina Apfelthalerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Nakoupila jsem poprvé a produkty - zatím jen některé které jsem ochutnala jsou opravdu výborné. A rychlé dodání
JB
Jana Bezvodova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Rychle dodání ,pěkné produkty
