Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1673 hodnocení
5
1629x
4
16x
3
4x
2
1x
1
23x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

P Avatar autora Pavlína Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.12.2021
Vše perfektní! Celková spokojenost :-)
MS Avatar autora Monika Sukupová Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 31.12.2021
Dávám 3 hvězdičky, a to z toho důvodu, že komunikace s obchodem je jednou taková a podurhé maková. První jsem zasílala dotaz přímo na chat stránky, kde mi pořád přicházela odpověď, že jsou všichni vytížení a můžu napsat e-mail. Tak jsem tak učinila. Obratem mi odepsal "Tom". Tak jsem byla nadšená, že alespoň ten e-mail funguje. Když jsem mu odepsala a měla další dotaz, obratem mi opět odpověděl a dokonce mi prozradil, že další den bude na vše 15% sleva, tak jsem si říkala, že je to opravdu super. Bohužel komunikace po vyzvednutí objednávky už vázne. Chat na stránce ani nekomentuji, sem můžu pořád psát a nikdo neodpovídá. "Dita" mi odpověděla pouze dvakrát, a to po několika dnech. Když mi přišla objednávka, přebírala ji kamarádka. Měly jsme tam obě věci jako dárek pod stromeček a u ní jsme si věci mohly nechat uchované v lednici u babičky. Produkty byly ok. 24. po obědě jsem si šla pro svou část objednávky, a to pro 5 sýrů, z nichž byly 4 ok a 1 značně zkažen. Kamarádka říkala, že při přebírání to tak nebylo. Ok, může se stát. Špatně zatavený obal, někde malá dírka a dostal se vzduch..Hned jsem sýr nafotila a natočila a ještě hned 24. jsem posílala e-mail, jestli je to v pořádku nebo ne a že ho chci případně reklamovat, pokud to není v pořádku. Nikdo mi neodpověděl, ale to mi bylo jasné. Nikdo mi neodpověděl ale ani 27., tak jsem už psala i na chat stránky, ale stále nic. Právě "Dita" mi poté napsala, že se mi zítra ozve reklamační oddělení, tj. 28.12. Reklamační oddělení ala "Tom" se mi opravdu ozvalo. Napsal mi, že reklamaci přijali a zpracovávají ji. Tak jsem odpověděla a zeptala se, jestli mi vyrozumění přijde e-mailem. "Tom" mi opět obratem odpověděl, že ano. Od té doby je ticho. Psala jsem jim jak e-mail tak na chat stránky, že mě stále nikdo nekontaktoval ohledem vyrozumění reklamace ani nevím, jak na tom ta reklamace je, ale ticho po pěšině. Jsem zvědavá, jestli se někdy vůbec dočkám.
MV Avatar autora Milada Vybiralova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2021
Spokojenost doporučuji
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.12.2021
Perfektní doporučuji,super obchod 100%
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.12.2021
Výborný produkt (jamon kýta), hezky zabaleno, dodávka bez problémů.
D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.12.2021
Spokojenost sama,hlavně s mořskými plody.
LD Avatar autora Lukáš Dostál Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2021
Maximální spokojenost. Expresní dodání zboží. Vynikající výrobky.
MS Avatar autora Monika Seifertová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2021
Velice moc, skvělí výběr,super komunikace,fofr dodání
LV Avatar autora Luves Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2021
Perfektní, doporučuji na 100 procent. Jak obchod tak zboží. ????????????
EV Avatar autora Eva Vlčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2021
Výborný obchod a dobře a chutné zboží
TT Avatar autora Tedík Toník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.12.2021
Obchod super,super rychlé dodání, kvalitní zboží ????????,doporučuji????????
MK Avatar autora Michaela Kupská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Včasné a rychlé doručení. Kvalitní suroviny. Doporučuji :)
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Rychlé, jednoduché, super
J Avatar autora Jirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
spokolen 100 procent doporučuji
JB Avatar autora Jana Behenská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Maximální spokojenost
HS Avatar autora Helena Studnickova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Jsem moc spokojená se zbožím i s rychlou dopravou.
A Avatar autora Anna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Velice spokojená. Výborné cukrovinky.
MC Avatar autora Martin Celerin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Zdravím,spokojenost obrovská,rychle dodáno,přepychově zabaleno,jen tak dál!!.
MA Avatar autora Martina Apfelthalerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Nakoupila jsem poprvé a produkty - zatím jen některé které jsem ochutnala jsou opravdu výborné. A rychlé dodání
JB Avatar autora Jana Bezvodova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2021
Rychle dodání ,pěkné produkty

Ovládací prvky výpisu

1674 položek celkem